Styrelsen


Kontakt

E-post: styrelsen@brfankarparken.se

Ditt ärende kan du maila till styrelsens e-postadress, se ovan, alt kontakta personligen någon i styrelsen .


Ordförande

Sten Rydén lgh 652,Västra Varvsgatan 18 C 21115 Malmö

 e-post; stenhson@me.com  

mobilnr: 0705954117

Tillgänglig endast måndagar - fredagar kl 0900-1100

 

Vice ordförande

Kenneth Bohman lgh 333 Västra Varvsgatan 16 A 211 15 Malmö

e-post: kbohman@telia.com

 


Ledamöter

Marie Pauly                     e-post marie.pauly05@gmail.com

Lena Larsson                   e-post: lalenalarsson@gmail.com

Göran Henriksson            e-post: anitagoeran@gmail.com

Suppleanter

Robert Hong e-post: robert_h89@hotmail.com

Kristina Hansson             e-post. kristina_hansson@hotmail.com

Jan-Olof Nilsson              e-post. jan-olof.nilsson@soc.lu.se

                    



25 Nov

Resultat efter radonmätningarna

Under kvartal 1 2019 utförde Bredablick en radonmätning i Brf Ankarparkens fastigheter.

16 Nov

Julglögg och vi tänder vår gran

Anmäl er till Olof senast 27/11: olofvarvsgatan@gmail.com

10 Sep

Rensa och höststäda!

En container kommer att placeras på det asfalterade området vid hus nr 3. Passa på att rensa och höststäda. Containern kommer att vara på plats den 20-30 september. För fler frågor är ni välkomna att kontakta styrelsen.