Styrelsen


Kontakt

E-post: styrelsen@brfankarparken.se

Ditt ärende kan du maila till styrelsens e-postadress, se ovan, alt kontakta personligen någon i styrelsen .


Ordförande

Sten Rydén lgh 652,Västra Varvsgatan 18 C 21115 Malmö

 e-post; stenhson@me.com  

mobilnr: 0705954117

Tillgänglig endast måndagar - fredagar kl 0900-1100

 

Vice ordförande

Kenneth Bohman lgh 333 Västra Varvsgatan 16 A 211 15 Malmö

e-post: kbohman@telia.com

 


Ledamöter

Marie Pauly                     e-post marie.pauly05@gmail.com

Lena Larsson                   e-post: lalenalarsson@gmail.com

Göran Henriksson            e-post: anitagoeran@gmail.com

Suppleanter

Robert Hong e-post: robert_h89@hotmail.com

Kristina Hansson             e-post. kristina_hansson@hotmail.com

Jan-Olof Nilsson              e-post. jan-olof.nilsson@soc.lu.se

                    



10 Jan

Kö till våra parkeringsplatser

Vi har för närvarande kö till våra parkeringsplatser i garaget. Det finns dock möjlighet att hyra andra parkeringsplatser i västra hamnen, se exempelvis nedan information från en annan förening: Just nu så välkomnar vi intresseanmälningar till lediga parkeringsplatser på Ankarsgatan, beläget nära Turning Torso. Vi erbjuder även laddstationer till elbilar. För frågor eller mer information så är ni välkomna att kontakta mig via PM: bremberg76@msn.com Mvh Henrik Parkeringsansvarig Skansen 3

18 Dec

Information från Com Hem

Gällande pågående förhandlingar med Telia

25 Nov

Resultat efter radonmätningarna

Under kvartal 1 2019 utförde Bredablick en radonmätning i Brf Ankarparkens fastigheter.