Styrelsen


Kontakt

E-post: styrelsen@brfankarparken.se

Ditt ärende kan du maila till styrelsens e-postadress, se ovan, alt kontakta personligen någon i styrelsen .


Ordförande

Sten Rydén lgh 652,Västra Varvsgatan 18 C 21115 Malmö

 e-post; stenhson@me.com  

mobilnr: 0705954117

Tillgänglig dagligen 09.00-17.00

 

Vice ordförande

Kenneth Bohman lgh 333 Västra Varvsgatan 16 A 211 15 Malmö

e-post: kbohman@telia.com

mobilnr: 0730400595


Ledamöter

Marie Pauly                     e-post marie.pauly05@gmail.com

Lena Larsson                   e-post: lalenalarsson@gmail.com

Göran Henriksson            e-post: anitagoeran@gmail.com

Suppleanter

Robert Hong e-post: robert_h89@hotmail.com

Kristina Hansson             e-post. kristina_hansson@hotmail.com

Jan-Olof Nilsson              e-post. jan-olof.nilsson@soc.lu.se

                    



11 Mar

Dubbelkolla att garageport stängs

Vi vill påminna om att tänka på att alltid dubbelkolla att garageporten stängs efter er när ni kört in- eller ut från garaget. Genom att se till att porten stängs ökar vår säkerhet och vi minskar risken för inbrott och stölder.

2 Mar

Välkomna till föreningsstämma

Samtliga har redan fått utskick med kallelse till föreningsstämma i era tidningsfack. Detta är därmed bara en påminnelse om att medlemmar är välkomna till föreningsstämma den 12 mars klockan 18.30.

21 Dec

Inled nya året med att rensa

En container kommer återigen att placeras på gården så att ni kan passa på att kasta ut julgran och rensa i förråd med mera.