Styrelsen


Kontakt

E-post: styrelsen@brfankarparken.se

Ditt ärende kan du maila till styrelsens e-postadress, se ovan, alt kontakta personligen någon i styrelsen .


Ordförande

Sten Rydén lgh 652,Västra Varvsgatan 18 C 21115 Malmö

 e-post; stenhson@me.com  

mobilnr: 0705954117

Tillgänglig endast måndagar - fredagar kl 0900-1100

 

Vice ordförande

Kenneth Bohman lgh 333 Västra Varvsgatan 16 A 211 15 Malmö

e-post: kbohman@telia.com

 


Ledamöter

Marie Pauly                     e-post marie.pauly05@gmail.com

Lena Larsson                   e-post: lalenalarsson@gmail.com

Göran Henriksson            e-post: anitagoeran@gmail.com

Suppleanter

Robert Hong e-post: robert_h89@hotmail.com

Kristina Hansson             e-post. kristina_hansson@hotmail.com

Jan-Olof Nilsson              e-post. jan-olof.nilsson@soc.lu.se

                    



1 Maj

Uppdatering gällande våra butikslokaler

Lite uppdatering gällande våra butikslokaler. Klicka här för att läsa mer.

30 Apr

Vad händer på innergården?

Just nu pågår arbete på innergården. Arbetet som utförs är gjutning av fundament för att kunna ställa upp julgran, midsommarstång m.m.

27 Apr

Uppföljning fönsterbyte i sovrum

För några veckor sedan delade styrelsen ut lappar för att kontrollera intresset angående att byta till öppningsbara, mer vädringsvänliga fönster i sovrum. Det har varit lågt intresse men vi kommer gå vidare med att ta in offerter för de som är intresserade. Styrelsen kommer att återkomma med mer information, men här nedan finner ni svar på de frågor som har uppkommit.